Danone tahab olla avatud ja läbipaistev selles, kuidas me küpsiseid kasutame ning mida see teile tähendab. Mõned küpsised, mida me kasutame, on hädavajalikud meie veebisaidi toimimiseks, kuid me tarvitame ka selliseid küpsiseid, millest te võite loobuda ja mille te saate blokeerida. Püüame pakkuda teile piisavalt teavet kasutatavate küpsiste kohta, et saaksite teha teadliku valiku teabe kohta, mida meiega jagate. Kui teil on küsimusi või märkusi, võtke palun meiega ühendust meie kontaktilehe kaudu.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse. Sellel on teie seadmega seotud unikaalne identifitseerimistunnus ning see võimaldab veebisaidil teatud aja jooksul pidada meeles teie toiminguid ja eelistusi (nt asukoht, keel, kirja suurus ja muud kuvaeelistused). Nii ei pea te alati teavet uuesti sisestama, kui tulete veebisaidile tagasi või liigute ühelt lehelt teisele. Lisaks võivad küpsised aidata kohandada veebilehtedel liikumist.

Kõik küpsised ei sisalda teavet teie isiku kohta, ent kui sisaldavad, siis me käsitleme seda teavet isikuandmetena, nagu kirjeldatakse isikuandmete kaitse teatises. Me käsitleme küpsistes sisalduvat teavet isikuandmetena ka siis, kui see teave puudutab teie kasutajakontot või muid kontaktandmeid.

Küpsiseliigid

Küpsiseid on kahte liiki: püsi- ja seansiküpsised. Püsiküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni need käsitsi või automaatselt kustutatakse. Seansiküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni te oma veebilehitseja sulgete, mil need automaatselt kustutatakse.

Miks me küpsiseid kasutame?

Üldiselt jagunevad küpsised kasutusotstarbe järgi selliselt:
• küpsised, mis on hädavajalikud veebisaidi toimimiseks ja mis võimaldavad teil kasutada pakutavaid teenuseid;
• küpsised, mis koguvad andmeid meie veebisaidi kasutamise ja selle toimimise kohta. Me kasutame seda teavet oma internetitoodete ja -teenuste parandamiseks;
• küpsised, mille salvestavad kolmandad isikud teenuste parendamiseks (näiteks sotsiaalmeediaküpsised) või reklaami eesmärgil.


Alljärgnevalt on esitatud lisateave küpsiseliikide kohta, mida me kasutame.


Analüütilised

Need küpsised aitavad meil mõõta liiklusmustreid ja teha kindlaks, milliseid meie veebisaidi osi on külastatud. Me kasutame seda teavet külastajate harjumuste uurimiseks, et seejärel parendada oma internetitooteid ja -teenuseid. Me võime koguda andmeid IP-aadresside (s.t internetiga ühendatud arvutite elektrooniliste aadresside) kohta, et analüüsida suundumusi, hallata veebisaiti, jälgida kasutajate liikumist ja koguda laiemat demograafilist teavet.
Need küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud ja me küsime enne nende salvestamist teie nõusolekut. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta. Vt lähemalt allpool.

Nimi

Kirjeldus

Aegumise hetk

Nimi

_ga

Kirjeldus

Analüütika

Aegumise hetk

2 aastat

Nimi

_gid

Kirjeldus

Analüütika

Aegumise hetk

24 tundi

Hädavajalikud

Need on küpsised, mis on vajalikud selleks, et me saaksime pakkuda teile korralikult toimivat veebisaiti, ja mis võimaldavad teil kasutada meie pakutavaid teenuseid.
Kui need küpsised on blokeeritud, ei saa te meie veebisaiti kasutada.

Nimi

Kirjeldus

Aegumise hetk

Nimi

cookies_enabled

Kirjeldus

Kasutaja identifitseerimine

Aegumise hetk

1 aasta

Nimi

_ewsa

Kirjeldus

Analüütika

Aegumise hetk

2 aastat

Nimi

site_lang

Kirjeldus

Lehitsemise kogemuse parandamine

Aegumise hetk

2 aastat

Nimi

_ewsb

Kirjeldus

Analüütika

Aegumise hetk

30 minutit

Kolmandate isikute küpsised

Nimi

Kirjeldus

Aegumise hetk

Nimi

_gat_gtag_UA_114939665_1

Kirjeldus

Kasutaja identifitseerimine

Aegumise hetk

1 minut

Teie eelistused

Küpsiseid saab piirata või blokeerida. Seadmesse juba salvestatud küpsiseid saab kustutada. Kui te seda teete, ei pruugi te saada juurdepääsu meie veebisaidi mõnele osale; samuti võime sel juhul arvata, et te pole meid kunagi varem külastanud, ning seetõttu kuvada teile uuesti teate küpsiste kasutamise kohta ja küsida teie nõusolekut küpsiste salvestamiseks.
Meie veebisaidil on vahend, mis abistab teid küpsiste haldamisel. Abivahendi leidmiseks klõpsake või siin

Kuidas meiega ühendust võtta?

Kui teil on küpsiste kohta küsimusi, märkusi või kaebusi, võtke palun meiega ühendust meie kontaktilehe kaudu.